Książki, mangi

Podsumowanie miesiąca! LIPIEC 2018


Wprowadzenie

W lipcu zaszalałam z dogadzaniem sobie w czasie wolnym :D Dużo, dużo dobrego czytałam i oglądałam ^^

Przeczytane 📚

Z książek skończyłam “Tokyo Ghoul: Pustka”, light novel, o której wspominałam w podsumowaniu czerwca. Bardzo, bardzo mi się podobała, zaczęłam pisać recenzję, jest następnna w kolejce do publikacji :)

Przeczytałam też 3 książki:

placeholder

Tomików mang przeczytałam 12:

placeholder

Obejrzane 🎥

Z filmów obejrzałam w poprzednim miesiącu:

Z seriali:

Z anime:

Pograne 🎮

Bardzo mało grałam. Troszkę tylko posunęłam się w fabule Norn9 na PS Vita, więcej o tej visual novel w podsumowaniu czerwca. Zaczęłam grać Nanami, przeszłam obie ścieżki Otomaru Heishiego i zaczęłam z Akito. Został mi jeszcze Ron z Nanami i Mikoto z Natsuhiko, Sakuyą i Itsukim, więc jakaś połowa gry jeszcze :D

Inne

Ze spraw okołoblogowych, pojawiło się 6 nowych notek:

placeholder

Brałam na Instagramie udział w lipcowym wyzwaniu mangowym organizowanym przez @lenczeslaw, która prowadzi na YT kanał LenaleeNya. Świetnie się bawiłam, zdjęć z wyzwania szukajcie pod hashatagiem #lipcowewyzwaniemangowe.

A teraz w sierpniu ruszyła kolejna edycja, z #sierpniowewyzwaniemangowe, w którym też biorę udział :) Super zabawa, polecam innym mangozbieraczom ;) Więcej o sierpniowym wyzwaniu możecie przeczytać: tutaj.

Znasz, któryś z wymienionych w notce tytułów? Jak Ci się podobało lipcowe podsumowanie? Jeśli zainteresował Cię jakiś z wymienionych dziś tytułów, pisz. Będzie mi bardzo miło i może napiszę o nim dłuższą recenzję. Super jeśli odwiedzisz nasz fanpage i profil Instagramowy. Dzięki za czytanie :)