Podsumowanie miesiąca! LISTOPAD 2018


Wprowadzenie

Ah, już koniec grudnia, brrr. Ale mnie ten miesiąc pochłonął, stąd to opóżnienie z notką. Mam nadzieję, że odpoczęliście w święta i miło spędzicie Sylwestra :) Niech 2019 będzie najlepszym rokiem w życiu!

Bez dłuższego nawijania.

Miłego czytania ^^

Przeczytane 📚

Przeczytałam 3 książki w listopadzie:

Zaczęłam czytać moją pierwszą książkę Harlana Cobena, czyli “Nie mów nikomu”, thriller z mnóstwem zwrotów akcji i zaskakujący niemal na każdej stronie. Oglądałam w lipcu serial brytyjski “Safe” na Netflixie, przy którego scenariuszu pracował Coben i ciekawa byłam jego prozy, więc gdy w sklepie charytatywnym zobaczyłam jego książkę nie zastanawiałam się długo przed zakupem :D Coś więcej o tej książce będzie w podsumowaniu grudnia ;)

Przeczytałam 10 tomików mang. Jakoś tak wyszło, że z różnych serii czytałam parzyste liczby tomów:

Obejrzane 🎥

Z filmów ciągnę horrorowy klimat, w którym zanurzyłam się w październiku.

Z seriali:

Z anime:

0… nic nie oglądałam z anime. Są takie miesiące ;P

Pograne 🎮

Wspominałam, że obiecałam sobie, że nie zacznę kolejnej visual nowelki, póki nie napiszę recenzji “Norn 9”… No i nie zaczęłam, bo zaczęta recenzja została na razie rzucona w kąt.

Za to wróciłam do “Persony 5” na PS4 :D Jaki ten JRPG jest dobry! Mam przegrane ponad 40h, a jestem może w połowie historii i regularnie znajduję nowe smaczki. Poziom fabularny dorównuje poprzednim częściom z serii, oprawa graficzna przyjemnie łechta nerwy wzrokowe, postacie są ciekawe, zabawy jest na wiele, wiele godzin.

Inne

W listopadzie pojawiły się 3 notki:

Uzupełniłam też listę jdram i listę kdram, które można znaleźć na Netflixie ;) Super, że z miesiąca na miesiąc coś na tym serwisie się dzieje ^^

Poza tym tradycyjnie, jak co miesiąc wzięłam na Instagramie udział w mangowym wyzwaniu organizowanym przez @lenczeslaw, która prowadzi na YT kanał LenaleeNya. Polecam przejrzeć hashtag #11wyzwaniemangowe. A w grudniu zdjęć pod hashtagiem #12wyzwaniemangowe ^^

A Ty znasz, któryś z wymienionych powyżej zabijaczy czasu? Jeśli zainteresował Cię jakiś z wymienionych dziś tytułów, pisz. Będzie mi bardzo miło i może napiszę o nim dłuższą recenzję. Super jeśli odwiedzisz nasz fanpage i profil Instagramowy. Dzięki za czytanie :)