Podsumowanie miesiąca! LUTY 2019


Luty to najkrótszy miesiąc w roku, ale u mnie był pełen ciekawych filmów i seriali ;) Bez przedłużania ^^

Przeczytane 📚

W końcu skończyłam biografię Jobsa. Bardzo ciekawa lektura. Ciężko sobie wyobrazić, że jeden z najsławniejszych ludzi w świecie IT był niemytym (dosłownie) hipisem, który potrafił przez tydzień jeść tylko jabłka. Można go uznać za wzór jeśli idzie o wytrwałość i determinację w dążeniu do swojej wizji świata, ale jako człowiek był potwornym dupkiem i podziwiam ludzi, którzy wytrzymywali z nim na co dzień. Poza przybliżeniem historii Jobsa jest też sporo o rozwoju jego firm, czyli Apple, Next i Pixar - chętnie bym coś jeszcze poczytała o dużych biznesach od środka, jak masz jakiś dobry tytuł o tej tematyce, proszę podziel się w komentarzu :)

View this post on Instagram

A post shared by CallOfHonesty.pl 🎮🎬📚🎌 (@callofhonesty) on

Zaczęłam też czytać “W poszukiwaniu Jake’a”, czyli zbiór opowiadań China Mieville’a. O tym autorze już kilkukrotnie słyszałam w podcaście Czytu Czytu, który uwielbiam. Jest to bardzo dziwaczna fantastyka. Coś więcej na temat tego zbiorku napiszę, gdy go skończę.

Przeczytałam 3 tomiki mang:

View this post on Instagram

A post shared by CallOfHonesty.pl 🎮🎬📚🎌 (@callofhonesty) on

Obejrzane 🎥

Widziałam aż 12 filmów:

Obejrzałam 25 odcinków seriali… w zeszłym miesiącu pisałam, że mam wrażenie, że za dużo ich oglądam, a w tym miesiącu około połowę odcinków mniej widziałam niż w styczniu (za to 3 razy więcej filmów, ale ciii :D)

Z anime … nothing…

Pograne 🎮

Nothing…

Inne

W lutym były 4 notki. 3 moje i jedna Baacharu:

Znowu nie wzięłam w tym miesiącu na Instagramie udziału w mangowym wyzwaniu organizowanym przez @lenczeslaw, która prowadzi na YT kanał LenaleeNya, ale jak zwykle polecam śledzenie hashtagu #2wyzwaniemangowe2019, bo zdjęcia mangusi nie są złe ;)

W marcowym za to biorę udział, tutaj link do zdjęć z hashtagiem #3wyzwaniemangowe2019, a poniżej podgląd zadań na ten miesiąc:

View this post on Instagram

DOSTĘPNA RÓWNIEŻ WERSJA MNIEJ RÓŻOWA! WYSYŁAMNA PRIV 😉 Kochani! Czas na Marcowe Wyzwanie Mangowe 😀 Jak widzicie trochę zmieniłam format, bo na ten miesiąc mamy 10 zadań. Zobaczymy czy się to przyjmie i mam nadzieję, że mniejsze wyzwanie podejmie większa ilość osób 😊 Nadal można utrzymać systematyczność, ale tym samym nie będzie to takie wymagające. Mam nadzieję, że się Wam to spodoba ❤ 🗻 • 🗻 • 🗻 Na czym polega Marcowe Wyzwanie Mangowe? Co trzeci dzień dostajemy temat do zdjęcia, które dotyczy naszych kolekcji mangowych. Zdjęcia wstawiamy na swój profil pod hasztagiem #3wyzwaniemangowe2019 🙂 Miłej zabawy! 🗻 • 🗻 • 🗻 W lutym pod hasztagiem wyzwaniowym pojawiło się prawie 200 zdjęć 😍 Chciałabym wyróżnić takie osoby, jak @pandoroszcowa @moka_tachi oraz @niikishe ❤ Bardzo ciężko było wybrać tylko 3 osoby...tym razem totalnie. Zapraszam do nich serdecznie! 🗻 • 🗻 • 🗻 Po grafikę w oryginalnej rozdzielczości piszcie na priv 🙂 Chcesz by twoje wyzwanie pojawiło się w kolejnej edycji? Wyślij pomysł w wiadomości. Powodzenia w zabawie! #3wyzwaniemangowe2019 #mangachallenge #januarymangachallenge #manga #mangi #mojemangi #mymanga #mymangas #lovemanga #mangalover #lovereading #readingmanga #otaku #otakulove #otakugirl #polishotaku #kochammangi #mangacollector #kochamczytać #mangacollection #mangashelf #kolekcjamang #czytammangę #kolekcjamangowa #mangashelf #mangashelfie

A post shared by Nicola Jaksik (@lenczeslaw) on

A Ty znasz, któryś z wymienionych powyżej zabijaczy czasu? Jeśli zainteresował Cię jakiś z wymienionych dziś tytułów, pisz. Będzie mi bardzo miło i może napiszę o nim dłuższą recenzję. Super jeśli odwiedzisz nasz fanpage i profil Instagramowy. Na IG jestem zdecydowanie bardziej aktywna niż na blogu, czy FB :) Dzięki za czytanie :)