Podsumowanie miesiąca! STYCZEŃ 2019


Ho ho ho, nowy miesiąc, a więc nowe podsumowanie. Let’s go!

Przeczytane 📚

Nie przeczytałam ani jednej książki :( Od miesiąca brnę przez biogragię Steve’a Jobsa napisaną przez Waltera Isaacsona - bardzo ciekawa lektura, nie tylko jeśli chodzi o postać Jobsa, ale też o rozwój firm, które współtworzył, czyli Apple i Pixar. Tyle, że to taaaakie dłuuuugie. Mam przeczytane 470 stron z 700.

View this post on Instagram

A post shared by CallOfHonesty.pl 🎮🎬📚🎌 (@callofhonesty) on

Przesłuchałam za to 5 audiobooków:

Podsumowując - miesiąc pełen motywacji, przemyśleń nad samą sobą i w jakim kierunku chcę iść ze swoim życiem. Niesamowite ile można wyciągnąć wiedzy z tytułów wydanych kilkadziesiąt lat temu. Pozycje powyżej to jedne z najpopularniejszych w aplikacji Lecton w dziale o samorozwoju.

Przeczytałam 11 tomików mang. I tak jak to było z audiobookami - to starocie z XX wieku :D

View this post on Instagram

A post shared by CallOfHonesty.pl 🎮🎬📚🎌 (@callofhonesty) on

W styczniu wyszedł 3. numer nowego wydania Kawaii - pod względem doboru treści jest podobnie jak w poprzednich numerach - trochę teraz popularnych serii i trochę więcej tych popularnych w latach 90. Oczywiście nie mogło zabraknąć artyukułu o tematyce Dragon Ball, czy Sailor Moon. Następny numer też kupię, ale zastanawiam się, jak długo można pociągnąć na sentymencie do dawnych serii? Macie jakieś przemyślenia? Jestem ciekawa zwłaszcza opinii młodych ludzi, którzy nie znają tych klasyków sprzed lat - czy po lekturze Kawaii jesteście nimi zainteresowani i chcielibyście je lepiej poznać?

Obejrzane 🎥

Widziałam tylko 4 filmy:

Obejrzałam 48 odcinków seriali… doszłam do wniosku, że za dużo oglądam i chcę więcej czasu poświęcić na japoński - w podsumowaniu lutego, dam znać jak mi poszło :D A oglądałam:

Z anime:

Poza TG:re nic azjatyckiego nie oglądałam ;( Ale na pierwszym miejscu “to watch” znajduję się teraz kdrama “Goblin”, więcej wspomnę o niej w przyszłym miesiącu.

Pograne 🎮

Grałam w … Megadimension Neptunia, czyli słodkiego jRPG, o którym wspominam w podsumowaniach od 2 miesięcy. Jakoś rzadko gram. Mam na razie skończone 3 z 4 ścieżek dla Neptunii, Noire i Blanc. Zaczęłam ściezkę Vert i podejrzewam, że niedługo skończę grę. Zastanawiam się, czy celować w platynę, ale pewnie przeskoczę na inny tytuł, bo w kolejce czeka ich na mnie kilka :)

Inne

W styczniu były dwie notki i moje postanowienie pisania raz w tygodniu szlag trafił :D

Nie wzięłam w tym miesiącu na Instagramie udziału w mangowym wyzwaniu organizowanym przez @lenczeslaw, która prowadzi na YT kanał LenaleeNya. Za to śledziłam hashtag #1wyzwaniemangowe2019, bo lubię oglądać zdjęcia z tych wyzwań i ciekawe profile, dzięki temu można znaleźć ;)

A Ty znasz, któryś z wymienionych powyżej zabijaczy czasu? Jeśli zainteresował Cię jakiś z wymienionych dziś tytułów, pisz. Będzie mi bardzo miło i może napiszę o nim dłuższą recenzję. Super jeśli odwiedzisz nasz fanpage i profil Instagramowy. Na IG jestem zdecydowanie bardziej aktywna niż na blogu, czy FB :) Dzięki za czytanie :)